تولید غذای کودک

کارگاه تولیدی غذای کودک
تولید سویق و سرلاک و .... با مدیریت آقای کاظمی

جهت ارتباط با مدیر این واحد با آقای کاظمی به شماره  09130961884تماس حاصل فرمایید
رواج دارو‌های مدرن مستلزم سال‌ها کار تحقیقاتی و خطوط تولید پیشرفته است که عموما منجربه هزینه بالای تمام شده محصول دارویی می‌شوند.استفاده نادرست از داروهای مدرن، مثلا آنتی‌بیوتیک‌ها ضمن ایجاد مقاومت دارویی و ضرورت توسعه داروهای جدیدتر، به علت فرایندهای ساخت شیمیایی (که همواره راندمان و خلوص 100درصد ندارند) معمولا همراه با ترکیبات ناخواسته و در نتیجه عوارض جانبی هستند.

طب سنتی همواره از موادی طبیعی و نه سنتزی استفاده می‌شود، لذا از نظر هزینه و عوارض جانبی به صرفه‌تر و ایمن‌تر هستند.

استفاده از این گیاهان در زندگی روزمره تا حدی تاثیرگذار است که حتی برای درمان بیماری‌های صعب‌العلاج نیز می‌توان به آنها امید داشت.

بر اساس گزارش سازمان جهانی بهداشت، استفاده از گیاهان دارویی در طی سال‌های گذشته نقش بسیار چشمگیری در درمان و کنترل بیماری سارس در چین داشته است. ارزش بازاری معادل 60 میلیارد دلار برای گیاهان دارویی در سال 2002 تا 2005 گزارش شده است و امیدهای زیادی برای استفاده از این گیاهان در ارتقاء سلامت جوامع وجود دارد..

شرکت حکیم بانو هم با توجه به تمامی مسائلی که در بالا اشاره شد در حال تولید محصولاتی از این قبیل هستند محصولاتی که می تواند برای کودکان بسیار مفید باشد و کودکان را از همان ابتدا با انواع ویتامین ها و مواد پرخاصیتی که در محصولات طبیعی وجود دارد آشنا کرده و کمک بسیار زیادی به خانواده ها در خصوص توان مند کردن فرزندانشان و دور کردن آن ها از انواع بیماری ها و بلایا داشته باشد.

تلفن تماس:09130961884