تولید دستگاه لیزری

ساخت انواع دستگاه هاس لیزری
ساخت انواع دستگاه لیزری جهت حکاکی

جهت ارتباط با مدیر این واحد با آقای نوذری به شماره  09134411272تماس حاصل فرمایید
دستگاه های لیزر نگارک، ابزاری جهت حکاکی و برش هستند که یک پرتو لیزر با توان بالا را روی سطح یک ماده متمرکز می‌کنند و منجر به حکاکی با کیفیت بالا و ابعاد دقیق می‌شوند. اما مهمترین نکته در استفاده از هر لیزری، رعایت نکات ایمنی مرتبط با آن لیزر است، تا از خطرات و آسیب های احتمالی پرتو لیزر جلوگیری شود.از آنجا که ساختار روبو لیزرهای نگارک، بدون حفاظ بیرونی است، مطابق با استاندارد، در دسته لیزرهای کلاس 4 قرار می‌گیرند.


لیزرهای کلاس 4 پرتوهایی با انرژی بالا منتشر می‌کنند و قادر به ایجاد آسیب جدی به چشم و پوست هستند. در نتیجه برای جلوگیری از بروز هرگونه سانحه ایمنی، لازم است تا موارد زیر در استفاده از این دستگاه‌ها رعایت شوند.

کلیه کاربرانی که قصد بکار گیری این دستگاه ها را دارند، باید به درستی خطرات احتمالی، اقدامات کنترلی، شیوه عملکرد، استفاده از تجهیزات حفاظت شخصی، اقدامات اضطراری و اقدامات احتیاطی لازم برای کار با این لیزرها را آموزش ببینند.
روبو لیزر نگارک کیت ها و دستگاه های لیزر نیمه صنعتی هستند که متناسب با کسب و کارهای کوچک مرتبط با لیزر،از جمله حکاکی و برش لیزری طراحی شده اند.
یکی از شرکت های فعال داخل شهرک صنعتی سدید که مشغول به تولید دستگاه های لیزری جهت حکاکی بر روی اجسام می باشد.
این شرکت که با مدیریت آقای نوذری که فعالیت خود را چند سالی هست که آغاز کرده است با اشتغال زایی افراد زیادی توانسته است بسیاری کسب و کار های کوچک را رونق ببخشد.

 

نوذری:09134411272