واحد تولیدی پلاستیک (نایلون و نایلکس)

دستگاه های تولید پلاستیک
تولیدی انواع پلاستیک با مدیریت آقای جلیلوند

جهت ارتباط با مدیر این واحد آقای جلیلوند با شماره 09133986258 تماس حاصل فرمایید.
در دنیای امروزی تمام مردم به دفعات در طول روز با انواع محصولات پلاستیکی همانند نایلون ، نایلکس ، پلاستیک دسته دار ،سفره های یکبار مصرف و …  سر و کار دارند
همانند تمامی محصولات پلاستیکی نایلون و نایلکس نیز از مواد اولیه پتروشیمی تولید می شود که قیمت گذاری نیز بر حسب قیمت مواد اولیه تعیین می شود ، همینطور می توان به جای مواد اولیه نو پتروشیمی از مواد اولیه ضایعاتی استفاده کرد که به نایلون درجه 2 معروف می باشند
مواد اولیه پتروشیمی را درون قیفی ریخته و این قیف مواد اولیه را به سمت سیلندر و المنت ها هدایت می کند که باعث ذوب مواد اولیه می شود و سپس توسط چرخش ماردون به دای هدایت می شود دای مواد اولیه را به یک لایه نازک نایلونی یا نایلکسی تبدیل کرده که به سمت بالا هدایت می شود در این فاصله نایلون سرد شده و دیگر به هم نمی چسبد .

بعد از مراحل قید شده نایلون رول شده و آماده مصرف است ، این نکته حائز اهمیت است که سرعت رول شدن در ضخامت و خصوصیات نایلون تاثیر دارد .

مراحل تولید که در بالا قید روش تولید رول نایلون برای مصارف گوناگون می باشد ، اما دنیای پلاستیک بسیار وسیع است و دستگاه ها و عوامل خارجی بسیاری دیگر برای تولید نوع های گوناگون وجود دارد .مراحل تولید نایلون و نایلکس از صفر تا 100 به چند عامل بستگی دارد که عبارتند از :

    انتخاب دستگاه تولید نایلون یا نایلکس : این دو دستگاه نحوه تولید یکسانی دارند اما دارای برخی تفاوت ها هستند که باعث می شود مواد اولیه با نایلون یا نایلکس تبدیل شود .
    انتخاب دستگاه چاپ : بعد از تولید رول نایلون یا نایلکس برای سفارشات چاپ دار نیازمند یک دستگاه چاپ هستید ، پیش تر دستگاه های چاپ پلاستیک را نام بردیم .
    دستگاه دوخت : رول خام نایلون بدون دستگاه دوخت به هیچ کاری نخواهد آمد ، به طور مثال برای تولید نایلون دسته بندی یا دسته موزی باید با دستگاه دوخت به رول نایلون شکلی قابل مصرف بدهید .

واحد فعال دیگری که سابقه ای حدود به 40 سال دارد و از اوایل انقلاب فعالیت خود را شروع کرده است واحد تولید پلاستیک می باشد که با تعدادی حدود 50 نفر نیرو مشغول به فعالیت است.
این واحد که شعبه های مختلفی در استان های مختلف کشور دارد با مدیریت آقای جلیلوند مشغول به فعالیت است.
بخش فعال این واحد در استان کرمان در شهرک صنعتی سدید کرمان مشغول به تولید است.

جلیلوند:09133986258