دوشنبه 15 خرداد 1402
  آخرین به‌روزرسانی : شنبه 23 اردیبهشت 1402
تفاهم نامه

انعقاد تفاهم نامه همکاری شهرک صنعتی سدید با دانشگاه شهید باهنر کرمان

بازدید حسین اکبری فرد در جهت عقد تفاهم نامه با شهرک صنعتی سدید

👈👈👈بازدید رئیس محترم دانشگاه شهید باهنر کرمان، جناب آقای دکتر حسین اکبری فرد از شهرک صنعتی سدید
 در این بازدید دکتر حسین اکبری‌فرد رئیس دانشگاه، دکتر قاسم محمدی‌نژاد معاون آموزشی و تحصیلات تکمیلی و دکتر وحید میرزایی مدیرکل حوزه ریاست و روابط عمومی حضور داشتند.

دکتر حسین اکبری‌فرد رئیس دانشگاه معین استان گفت: شهرک صنعتی سدید در راستای تولیدات دانش‌بنیان و در جهت رفع مشکلات اقتصادی نقش بسزایی دارد.

وی افزود:با وجود جوانان خوش‌فکر و علاقمند با ایده‌ها و افکار جدید می‌توان تا اندازه زیادی در جهت رتبه ارتقاء استان گام برداشت.

دکتر اکبری‌فرد خاطرنشان کرد: امیدواریم با ایجاد همکاری و استفاده از ظرفیت‌های دانشگاه و اساتید مجرب و دانشجویان، شاهد رفع موانع و هموارتر شدن راه تعامل علم و صنعت در جامعه باشیم.

لازم به ذکر است: در حاشیه این بازدید تفاهم‌نامه همکاری به نمایندگی دکتر حسین اکبری فرد رئیس دانشگاه و مهندس ایمان دهقان به عنوان مدیر عامل شهرک صنعتی سدید و سازمان بسیج علمی پژوهشی و فناوری استان کرمان به نمایندگی رضا خواجه حسنی مدیر سازمان بسیج در 10 ماده  به مدت اعتبار5 سال به امضا رسید.

این تفاهم‌ نامه با موضوعات: هدایت تخصصی سرمایه انسانی در راستای توانمندسازی نیروی انسانی جریان علم و فناوری انقلاب اسلامی و ارتقاء بهره‌وری حداکثری سرمایه انسانی متخصص در راستای حل مسائل و نیازهای فناورانه حال و آینده نظام اسلامی، تشکیل هسته‌‎های رشد به منظور انجام پروژه های رشدی و ایجاد بستر جهت ورود ظرفیت های دانشگاهی در عرصه تحقیقات صنعتی بر اساس اولویت های علم و فناوری استان، دانشگاه، شهرک و سازمان بسیج علمی و توسعه زیرساخت نوآوری و ایجاد شبکه ارتباطی با نهاد های علمی تاثیر گذار منطقه ای، مطابق با اولویت‌ها و سیاست‌های طرفین منعقد شد.