دعوت از جناب آقای مهندس نجات بخش مدیر عامل شرکت بهیار صنعت اصفهان

مسجد حضرت ابوالفضل(ع) سخنرانی مهندس نجات بخش
دعوت از واحدهای مستقر در شهرک صنعتی سدید برای شنیدن صحبت های جناب آقای مهندس نوید نجات بخش مدیر عامل شرکت بهیار صنعت اصفهان

روز چهارشنبه مورخ 140/10/14 جناب آقای مهندس نوید نجات بخش مدیر عامل محترم شرکت بهیار صنعت اصفهان که برای زیارت مزار شهید سلیمانی به کرمان سفر کرده بودند دعوت شهرک صنعتی سدید را پذیرفتند که ساعاتی را برای دیدن از واحدهای مستقر در شهرک صنعتی سدید و ایراد سخنرانی برای این مجموعه را داشته باشد.

عصر چهارشنبه که با حضور ۳۰۰ نفر از واحدهای مستقر در شهرک و مجموعه های آموزشی مثل دانشگاه شهید باهنر کرمان و همچنین مجموعه های علمی و پژوهشی مسجد امام حسین علیه السلام کرمان جلسه‌ای را در مسجد حضرت ابوالفضل علیه السلام شهرک صنعتی سدید توسط مجموعه شهرک برنامه ریزی گردید.

سخنران مراسم جناب آقای نجات بخش ضمن بیان فعالیت هایی که مجموعه شرکت بهیار صنعت اصفهان داشتند و از ساخت تخت بیمارستانی شروع کرده و تا ساخت دستگاه های پیشرفته صنعتی و پزشکی مثل دستگاه ایکس ری و شتاب دهنده خطی و ... رسیده و در حال حاضر ساخت هواپیمای هشت نفره را شروع کردند.

ایشان این موفقیت ها را فقط و فقط از خداوند دانسته و اذعان داشتند که تک تک اعضای مجموعه بهیار صنعت با این نگاه که خداوند همه کاره این عالم است و میتواند تمامی نشدنی ها را شدنی کند به واحدها گفتند شما باید برای موفقیت با این نگاه پیش روید و نگذارید مشکلات و مسائلی که در جامعه وجود دارد شما را از پا دربیاورد و باید باور داشته باشید که خداوند تدبیر عالم را در دست دارد و اگر بخواهد کار شما را حل کند می‌تواند و اگر نخواهد هیچ چیز نمی تواند جلوی آن را بگیرد.