به گزارش ایرنا، یدالله موحد روز شنبه در حاشیه بررسی و رفع مشکلات شهرک صنعتی سدید کرمان واقع در محور کرمان – زرند افزود: با ورود به موقع دستگاه قضائی این استان، مشکلات حقوقی و قضائی زیرساخت شرکت های شهرک صنعتی سدید کرمان برطرف و در راستای بهره مندی از گاز صنعتی و فیبر نوری به کارگاه های تولیدی این شهرک قول مساعد داده شد.
وی اظهار داشت: شهرک صنعتی سدید کرمان، سند گویایی از خلاقیت جمعی از جوانان مومن است که با توکل به خداوند متعال و اراده جمعی و با بهره‌گیری از حداقل امکانات مادی توانستند الگوی کامل اقتصاد مقاومتی را پیاده سازی و محصولات مختلفی را تولید و به بازار مصرف عرضه کنند.
رییس کل دادگستری استان کرمان گفت: مهمترین شاخصه فعالان شهرک سدید بی توقع بودن آنها است و تنها انتظار این افراد این است که دیگران مانع توسعه و رشدشان نشوند.
رئیس کل دادگستری استان کرمان با تاکید بر اینکه باید به جوانان فرصت اثبات توانایی‌هایشان داده شود تصریح کرد: اهتمام جوانان در راستای تولید ملی و توسعه و رشد اقتصادی کشور قابل تقدیر است.
وی تلاش وافر فعالان شهرک صنعتی سدید را در دانش بنیان بودن محصولاتشان را از دیگر برجستگی‌ های جوانان فعال این شهرک برشمرد و اظهار داشت:فعالان شهرک سدید به منظور تحقق این آرمان، پارک علم و فناوری را در این شهرک راه‌اندازی کرده‌اند.
موحد خطاب به مسئولان گفت: مدیران وظیفه دارند از جوانان مسجدی شهرک سدید کرمان حمایت و موانع فراروی آنها را برطرف کنند، در این صورت در آینده نزدیک شکل‌گیری یک الگوی تولیدی صنعتی شاهد خواهیم بود.
وی تصریح کرد: ستاد حمایت قضائی دادگستری استان کرمان از سیاست‌های کلان اقتصاد مقاومتی خود را موظف می‌داند که حمایت همه جانبه را از این نوع اقدامات انجام دهد.
شهرک صنعتی سدید با همت جوانانیکی از مساجد محله های شهر کرمان با دست خالی احداث شده است.
ظرفیت این شهرک در فاز اول ۲۲۰ واحد است که تا امروز در آن حدود ۲۲ واحد فعال و ۱۰ واحد در حال راه اندازی است.
۱۳۰ نیروی کار در شهرک سدید کرمان مشغول به کار هستند که این تعداد تا پایان سال جاری به ۲۰۰ نفر خواهد رسید و در صورت فعال شدن تمام واحدهای آن زمینه اشتغال حدود یک هزار نفر فراهم خواهد شد.
تکمیل زیرساخت ها از مهمترین درخواست های فعالان این شهرک صنعتی است.

پاسخ دهیدآدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. قسمتهای مورد نیاز علامت گذاری شده اند * نام شما

تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به شهرک سدید می باشد